HomeGSZT+Rövid hírekÁprilistól újra jár a fogaskerekű

Áprilistól újra jár a fogaskerekű

Kerékpárosok a Városmajor végállomáson, miután a téli üzemszünet után újra jár a fogaskerekű vasút 2023. április 1-én. Az üzemszünet alatt egy szakaszon felújították a pályát, hogy csendesebben tudjanak közlekedni a szerelvények.

fotó: MTI/Lakatos Péter

gsztszakújság
gsztszakújsághttps://gsztujsag.com
GSZT szakújság :: Gasztronómia : Szálloda : Turisztika
- Advertisment -

Legfrissebb

Receptek

Három titok a tökéletes pulykagrillezéshez

A pulykahús ezerarcú alapanyag. Semleges íze, élvezetes állaga nagy játékteret ad a háziasszonyoknak: akárhogyan is fűszerezzük, bármivel párosítjuk, az eredmény finom és harmonikus. Grillezése...

Hungaricumok a teraszon – Kecskeméti barackpuding

Itt a nyár – reméljük! Újra kinyitott a Hotel Benczúr megújított terasza, ahol az árnyat adó lombos fák között megpihenni felejthetetlen élményt jelent. A...

GSZT hírlevél

Ne maradjon le a gasztronómia és turisztika legfontosabb híreiről! Iratkozzon fel hírlevelünkre!