HomeTurisztikaFesztivál2022-ben visszatér a Sziget fesztivál

2022-ben visszatér a Sziget fesztivál

A Sziget fesztivál szervezői kedden bejelentették, hogy jövőre augusztus 10-től 15-ig várják a látogatókat az óbudai Hajógyári-szigetre.

„Már javában tárgyalunk a zenekarokkal, és jó eséllyel sikerül nagy sztárokkal emlékezetessé tenni a várva-várt visszatérést” – idézte Kádár Tamás főszervezőt az MTI-hez eljuttatott közlemény.

A Sziget fesztivál vezetői még májusban döntöttek úgy, hogy a járványhelyzet miatti bizonytalanságok miatt, 2020-hoz hasonlóan idén sem lesz Sziget. A szervezők az utazás, a szállások, a vendéglátás és a védettségi igazolások körüli bizonytalanságok miatt határoztak úgy, hogy inkább a jövő évi Szigetre készülnek.

Kádár Tamás akkor elmondta, hogy a két fesztiválmentes év a szervezők, a rendezvényekhez kapcsolódó cégek és dolgozók életét nagyon megnehezítette, az iparág rengeteg szereplőjét, a zenészektől a vendéglátósokon át a technikai alvállalkozókig szinte ellehetetlenítette.

Az ország két másik nagy könnyűzenei rendezvényét, a soproni Telekom VOLT-ot és zamárdi Balaton Soundot sem rendezték meg idén, ezek szervezői már március közepén bejelentették ezt.

MTI

Sziget Fesztivál 2022

The Island of Freedom – #SZIGET2022
2022 augusztus 10 – 15.
Budapest, Hajógyári-sziget

Sziget fesztivál belépőjegyek

gsztszakújság
gsztszakújsághttps://gsztujsag.com
GSZT szakújság :: Gasztronómia : Szálloda : Turisztika
- Advertisment -

Legfrissebb

Receptek

Bajai halászlé bográcsban

A bajai halászlé készítéséhez végy egy nagy kanál jókedvet, egy csipet humort és nagy adag lelket. Ha ezek a hozzávalók megvannak, nekiláthatsz a főzésnek!...

Kwarezimal recept — máltai édesség a böjt idejére

Mandulás-fűszeres böjti sütemény Máltáról, melynek jelentése a húsvét előtti negyven napos időszakra utal A Kwarezimal szó (olasz eredetű: Quaresima, latin Quadragesima) a húsvét előtti negyvennapos...

GSZT hírlevél

Ne maradjon le a gasztronómia és turisztika legfontosabb híreiről! Iratkozzon fel hírlevelünkre!