Embrace German Nature globális kampány

Embrace German Nature globális kampány
Halbinsel Fischland-Darß-Zingst, Mecklenburg-Vorpommern, Germany - Landscape near Prerow along the east coastline.

A Német Turisztikai Hivatal (DZT) tovább erősíti Németország pozícióját fenntartható úticélként a nemzetközi versenyben. Új „Embrace German Nature” globális kampánya elindításával ráirányítja a potenciális németországi utazók figyelmét a nemzeti természeti tájakra és a fenntartható üdülési élményekre a vidéki régiókban.

Petra Hedorfer, a DZT igazgatótanácsi elnöke így nyilatkozott: „A kétéves koronavírus miatti pandémia háttere előtt megnőtt az emberek értékrendjében a figyelmesség, a fenntarthatóság és az érintetlen természet iránti vágyakozás. Az ‚Embrace German Nature‘ kampánymarketingünk töretlen folytatása, amely újra és újra márkamagunk központi elemeként határozza meg a „Természet és pihenés” és a „Fenntarthatóság” témáit. Jelenleg Németország az IPK International felmérése szerint már a második helyen áll az európaiak legkedveltebb nemzetközi természeti úti céljainak listáján. Emellett az Inspektour „Destination Brand 21” felmérése is alátámasztja, hogy a beutazás számára fontos küldőpiacokon Németországot nagyon megfelelő desztinációként ítélik meg a vidéki, illetve a fenntartható üdülésekre. Ezen pozíciónkat szeretnénk még tovább erősíteni azáltal, hogy reklámokkal támogatjuk a vidéki üdüléseket, a hosszabb utazásokat és a fenntartható üdülési élményeket.”
Az ‚Embrace German Nature‘ digitális kampányként indult el áprilisban. A kampány központi eleme a kampányfilm, illetve új digitális eszközként a 8D-s hangzással készült videok.

A DZT elindítja „Embrace German Nature” globális kampányát – Az újraindítás fókuszában a nemzeti természeti tájak és a fenntartható üdülési élmények állnak

Az Anholt Ipsos Nation Brands Index 2021 (NBI) felmérése szerint a környezet és a természetes források védelme korunk egyik legnagyobb globális kihívásai közé tartozik. Németország azon országok egyike, amelyre a legtöbb megkérdezett szavazott úgy, hogy bízik benne, hogy megfelel ennek a kihívásnak.

Az SDG-indexben, amely leképezi a haladást az ENSZ-világklímakonferencián meghatározott „Sustainable Development Goals” elérésének útján, Németország az összes ENSZ-tag között a negyedik helyen szerepel.

Az IPK International legfrissebb felmérései a koronavírus a nemzetközi utazásra gyakorolt hatásaira azt mutatják, hogy 2022-ben a nemzetközi utazók 26 százaléka tervez természetorientált üdülést, a németországi úti céllal rendelkező utazók között ez az érték pedig eléri a 30 százalékot is.

A GTM szakértői csoportjának kiértékelése után (ehhez a DZT 259 CEO-t és key accountot kérdezett meg) a döntéshozók kereken fele már most érzékeli a foglalások enyhe eltolódását a fenntartható termékek és szolgáltatások irányába. A következő három évre nézve háromnegyedük a kereslet megnövekedésére számít ebben a szegmensben. A szakértők szerint Németország egyértelműen az első helyen áll a fenntartható úti célok listáján.

A németországi szárazföldi területek több mint 30 százaléka különös védelem alatt áll mint „Nemzeti természeti táj” (Nationale Naturlandschaften).

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.