Új helyen a Nemzetgazdasági Minisztérium Turizmus Főosztálya

0
0

A volt Turisztikai Szakállamtitkárság a jövőben Turizmus Főosztály néven működik tovább, amelynek szakmai felügyeletét dr. Horváth Endre helyettes államtitkár látja el, a főosztály vezetője Bozzay Andrásné. Az új főosztály a volt Pénzügy Minisztérium épületében található a 1051 Budapest, József nádor tér 2-4. szám alatt.

A Turizmus Főosztály munkatársainak elérhetőségei

Név Telefonszám E-mail cím
Bozzay Andrásné 795-3341 andrasne.bozzay@ngm.gov.hu
Wiener Judit 795-3340 judit.wiener@ngm.gov.hu
Marosi István 795-3351 istvan.marosi@ngm.gov.hu
Bokody Judit 795-3350 judit.bokody@ngm.gov.hu
Egriné Pap Ilona 795-3358 ilona.egrine.pap@ngm.gov.hu
Fábián Eszter 795-3349 eszter.fabian@ngm.gov.hu
Fekete Szilárd dr. 795-3353 szilard.fekete@ngm.gov.hu
Gerlach Viktor 795-3346 viktor.gerlach@ngm.gov.hu
Gyenizse Dorottya dr. 795-3357 dorottya.gyenizse@ngm.gov.hu
Kiss Krisztián 795-3343 krisztian.kiss@ngm.gov.hu
Kovács Éva Klaudia 795-3355 eva.kovacs@ngm.gov.hu
Kovács János dr. 795-3342 janos.kovacs@ngm.gov.hu
Krucsó Balázs 795-3344 balazs.krucso@ngm.gov.hu
Pap Zoltán 795-3352 zoltan.pap@ngm.gov.hu
Petendi Rudolf dr. 795-3348 rudolf.petendi@ngm.gov.hu
Szabó Ákos 795-3354 akos.szabo@ngm.gov.hu
Tusor András 795-3345 andras.tusor@ngm.gov.hu
Valent Éva 795-3356 eva.valent@ngm.gov.hu